czwartek, 27 listopada 2014

No 36 - intensywnie nawilżający balsam do stóp i paznokci

        Dzisiaj moja opinia o balsamie No36 do stóp i paznokci. Wcześniej pisałam o peelingu z tej serii który raczej nie zadowolił mnie i moich nóg. razem z peelingiem kupiłam balsam intensywnie nawilżający. 

piątek, 21 listopada 2014

No 36 - peeling gruboziarnisty do stóp

        Dzisiaj słów kilka o gruboziarnistym peelingu do stóp No 36.  Moje stopy nie należą do bardzo wysuszonych czy zrogowaciałych ale aby były gładkie staram się o nie regularnie dbać. Postanowiłam zakupić dwa produkty peeling i krem nawilżający. Dzisiaj opinia tego pierwszego.

wtorek, 18 listopada 2014

Lovely Magic Pen -korektor rozświetlający

    Po krótkiej nieobecności kilka słów o korektorze rozświetlającym Lovely Magic Pen. Firma oferuje trzy korektory w takiej formie
- rozświetlający
- zielony - na rozszerzone i popękane naczynka skórne
- maskujący.
 
 

środa, 12 listopada 2014

Moja wygrana w rozdaniu

        Dzisiaj odebrałam paczkę z moją wygrana w rozdaniu na blogu rodzinkatesuje. Paczuszka bardzo mnie ucieszyła za co bardzo wielkie dzięki Ani :) jeszcze nie miałam okazji jej przetestować bo troszkę w kolejce czeka rzeczy ale już niebawem recenzja.


środa, 5 listopada 2014

Czekoladki - czyli #COSPOZYTYWNEGO

      Dzisiaj listonosz dostarczył mi paczuszkę, którą otrzymałam w ramach zadania na FB. Akcja polegała na napisaniu i umieszczeniu na FB czegoś pozytywnego. Czekało aż 1000 takich prezentów. Paczuszka ślicznie zapakowana a w środku 15 pralinek Lindor. Mniam....  


 
Takie pozytywy to lubimy :)

wtorek, 4 listopada 2014